• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ГАЛУЗІ «ЕНЕРГЕТИКА»

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ГАЛУЗІ «ЕНЕРГЕТИКА»

2012-03-28

З 19 по 21 березня в стінах «Приазовського державного технічного університету» (м. Маріуполь) проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Енергетика». 108 наукових робіт з технічної теплофізики та промислової теплоенергетики, якості електричної енергії, перетворювання відновлювальних видів енергії, енергоресурсозбереження та екологічних аспектів енергетики було представлено на І тур конкурсу. 38 найкращих робіт галузевою конкурсною комісією відібрано для участі в завершальному турі в роботі конференції конкурсу, серед яких були і наші студенти теплоенергетичного факультету: Демчук Лілія (студ. 6 курсу, гр. ТФ-61), Соловйов Владислав (студ. 6 курсу, гр.ТЯ-62), Афанасьєва Людмила та Урошлєв Володимир (студ. 6 курсу, гр.ТП-61, ТП-62).

Підсумкова конференція була розділена на секційні засідання за напрямками: секція 1 «Електричні станції, мережі і системи», «Якість електричної енергії»; секція 2 «Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика», «Теплові та ядерні енергоустановки»; секція 3 «Перетворення відновлювальних видів енергії», « Енергоресурсозбереження та екологічні аспекти в енергетиці». Студенти ТЕФу представляли секцію 2 з доповідями : «Теплообмін та аеродинамічний опір в гвинтоподібних трубах» (студ. Демчук Л., науковий керівник к.т.н. Терех О.М.), «Учет выгорания ядерного топлива при обосновании ядерной безопасности хранилищ отработанного ядерного топлива РБМК-1000» (студ. Соловйов В., науковий керівник проф., к.т.н. Широков С.В.), «Вплив режимних параметрів потоку та геометричних особливостей поверхні теплообміну на інтенсивність краплинної конденсації» (студ. Афанасьєва Л., Урошлєв В., науковий керівник доц., к.т.н. Гавриш А.С.).

Диплом 1 ступеня отримана студентка Демчук Лілія, диплом 2 ступеня отримали Афанасьєва Людмила та Урошлєв Володимир, заохочувальний диплом отримав Соловйов Владислав.

По закінченню нагородження переможців та урочитого закриття конференції оргкомітет ДВНЗ «ПДТУ» організував для всіх бажаючих екскурсію на вітрову електростанцію та виставку дерев’яних скульптур Г.І. Короткова.

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi